Mobil Site İnternet, artık cepte..

Mobil uyumlu bir dünyada yaşamak,
ve göze hitap etmek, bizlere pek çok avantajı da beraberinde getiriyor..
Artık istediğimiz projeyi işyerimizden onlarca kilometrelerce uzakta bitirerek internet aracılığıyla gönderebiliyor, elimizdeki tablet, akıllı telefon ve dizüstü bilgisayar türevi araçlarla bunların mükemmel bir hale gelerek teslimatının yapılmasını sağlayabiliyoruz.


Ancak mobilitenin akıllı telefonlarda ve tabletlerde uygulanışı, bilgisayarlardan daha değişik bir hal almakta. Bunun en ehemmiyetli göstergelerinden birisi ise sitelerin mobil uyumlu bir hale getirilmesinin zorunluluğu. Kurumsal mobil site tasarımının yapılması ve her alete (veyahut olası olabildiğince fazla alete) uyum sağlayabilecek bir şekilde yapılandırılması, her web sayfasının başlıca ihtiyaçları arasındadır. Bu sayede mobil giriş yapan ziyaretçilerin sitenizde dolaşması çok daha rahat bir hal alır, dolayısıyla hizmetlerinizden istifade etmeyi istemesi de kolaylaşır.

KolayWeb - Mobil Site

KolayWeb.net olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden birisi de mobil site oluşturulması veyahut halihazırda var olan sitenizin çeşitli farklıklar ve eklemeler sayesinde mobil uyumlu bir hale getirilmesidir. Bunu sağlamak için ise bir takım kodlama farklıklarının yapılması ve birkaç odak noktanın belirlenmesi gerekmektedir. Tasarımcılarımızın ve kodlama üzerine yoğunlaşan çalışanlarımızın evvela amaçladıklarından birisi sitenizin açılış müddetinin hızlandırılmasıdır. Bu sayede ziyaretçiler siteniz içerisine çok daha hızlı bir şekilde bağlanabilecek ve irtibatlar arasında beklemedikleri için daha fazla zaman geçirebileceklerdir. Bir diğer hedef ise kolay kullanımın sağlanmasıdır. Mobil sitenin masaüstü sürümlerinden farkı daha küçük ve çözünürlük, erişilebilirlik gibi konularda daha kısıtlı olanaklara sahip bir ekran üzerinden görüntülenmesidir. Dolayısıyla buna uygun modifikasyonların yapılması ve sitenin bir mobil aletten görüntülendiğinin anlaşılmasının hemen peşinden sürümün daha kolay kullanımlı bir şekle evriltilebilmesi koşuldur. Bizimle mobil site heyetimi, modifikasyonu ve hızlandırma, tema değiştirme gibi her türlü işlem için sitemiz üzerinden iletişime geçebilir, mobil ağlardan bağlanan müşteri sayınızın artış yaşamasını sağlayabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİNTakip edin sosyalleşelim

E-Posta

Sorularınız, önerileriniz ve isteklerinizi bize ulaştırın.

BİZE YAZIN

Twitter

Twitter'dan takip edin, twit atın, komik twitlerimizi okuyun.

TAKİP EDİN

Facebook

Facebook'dan beğenmezseniz olmaz.. Seven Beğensin, Özleyen yorum atsın, kıskanan dürtsün.

BEĞENİN

Skype

Bayramlarda, ücretsiz konuşalım diye skype hesabımızıda ekledik.

ARAYIN